Дуже продуктивно минув перший тиждень проєкту «Навчання підприємництву молоді у Львівській громаді» для студентів Національного університету «Львівська політехніка». Було проведено два крутих тренінги на теми «Емоційний інтелект» і «Тайм-менеджмент», де учасники навчилися розпізнавати свої та чужі емоції, дізналися, як правильно контролювати їх. Також попрактикувалися ефективно розподіляти свій час упродовж дня та правильно розставляти життєві пріоритети й цілі за допомогою «Колеса життєвого балансу».
Тренінги проводили професори кафедри менеджменту організації Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Лідія Лісовська та Уляна Іванюк.
У вівторок, 12 березня, з учасниками тренінгу зустрілися представники донорів – Шивон Патрісієя Люхам (Данська рада у справах біженців / DRC), а також завідувач кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки професор Олег Карий та керівник проєкту Олексій Другов. Гості обговорили з учасниками проєкту його прогрес, розповіли про можливості та побажали натхнення і гарних підприємницьких ідей.
Дві кращі команди отримають по 40 тисяч гривень на реалізацію своїх проєктів.
![Фото з навчання](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/15/para/gallery/mo-45.jpg?itok=XtEVQjaE)
![Фото з навчання](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/15/para/gallery/mo-56.jpg?itok=PRB1QlfC)
![Фото з навчання](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/15/para/gallery/mo-65.jpg?itok=l2D23Si0)
![Фото з навчання](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/15/para/gallery/mo-13.jpg?itok=J_a1zwS0)
![Фото з навчання](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/15/para/gallery/mo-28.jpg?itok=2jzSfAL0)