У лабораторії організаційної психології завершили курс із використання МАК і розпочинають новий набір

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Фото із заняття курсу

На базі лабораторії організаційної психології при кафедрі теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка» закінчився 4-денний навчальний курс «Використання метафоричних асоціативних карт у психологічному консультуванні, корекції та тренінговій роботі».

Ведуча курсу – Лідія Боженко, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Львова, викладач кафедри ТПП Львівської політехніки, психолог вищої кваліфікаційної категорії, юнгіанський пісочний психотерапевт, юнгіанський консультант, спеціаліст із роботи з МАК.

Учасниками заходу стали студенти університету та психологи, які зацікавлені використовувати МАК у своїй подальшій професійній діяльності.

Курс отримав безліч позитивних відгуків, а це значить – що у лабораторії готові працювати над набором нової групи.

Як записатися в нову групу – на сторінці кафедри теоретичної та практичної психології у соцмережі Фейсбук.