У Китайському центрі Львівської політехніки успішно завершили перший навчальний рік

Центр китайсько-української співпраці Львівської політехніки
Фото із Центру китайсько-української співпраці

У Центрі китайсько-української співпраці Національного університету «Львівська політехніка» відбулося святкове завершення першого року вивчення китайської мови. Слухачам курсів було вручено дипломи першого рівня. Здобутком випускників стали знання основ китайської граматики, а також здатність учнів до діалогу між собою китайською мовою. Святкове завершальне заняття прикрасили вікторини, китайські пісні та вірші китайською мовою у виконанні випускників першого року навчання.

Вітаємо усіх наших учнів, а також їхніх батьків з освоєнням базового рівня знань, який стане добрим фундаментом у подальшому вдосконаленні мовної практики з китайської мови.

Фото із Центру китайсько-української співпраці Фото із Центру китайсько-української співпраці Фото із Центру китайсько-української співпраці Фото із Центру китайсько-української співпраці