У Коледжі телекомунікацій та комп’ютерних технологій відбувся тренінг для директорів коледжів Львівської політехніки

Коледж телекомунікацій та комп’ютерних технологій
тренінг Н.П. Любомудрової

У Коледжі телекомунікацій та комп’ютерних технологій Львівської політехніки відбувся тренінг для директорів коледжів Університету за програмою «Стратегічна сесія». Зініціював його проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, д.т.н. Р.О. Корж.

Під час тренінгу виконували вправи для розвитку креативності, на вироблення спільної цілі та діагностики корпоративної культури.

Провела захід керівник відділу навчання та розвитку персоналу к.е.н., доцент Н.П. Любомудрова.

тренінг Н.П. Любомудрової тренінг Н.П. Любомудрової тренінг Н.П. Любомудрової тренінг Н.П. Любомудрової