У конкурсі NBU University Challenge 2020 братимуть участь дві команди студентів кафедри фінансів

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото про участь у конкурсі NBU University Challenge 2020 двох команд студентів кафедри фінансів

Дві команди студентів кафедри фінансів зголосилися взяти участь у конкурсі Національного банку України NBU University Challenge 2020.

Впродовж місяця часу студенти ІІІ та IV курсів будуть готувати власні рекомендації для Правління НБУ щодо монетарної політики, шукати свою відповідь на запитання «Яким має бути рішення Правління НБУ щодо облікової ставки і чому?».

Підтримуючи ініціативу студентів, викладачі Ольга Коць та Віталій Рисін провели інтенсив для учасників команд з метою спільно розставити акценти в підготовці презентацій, нагадати основні теоретичні аспекти монетарної політики.