Майбутні програмісти зростають у Коломиї: у Коломийському політехнічному коледжі відбулась ІТ-олімпіада

Прес-служба Львівської політехніки
фото учнів в аудиторії Коломийського політехнічного коледжу

Напередодні Нового року в Коломийському політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася олімпіада з програмування для учнів усіх навчальних закладів міста і району. Цікаві й захоплюючі змагання для майбутніх програмістів спільно організували і провели викладачі та студенти коледжу й активісти благодійного фонду «Покуття».

Змагалися школярі у трьох номінаціях: програмування, Web beginner та Web masters. У результаті напруженого інтелектуального суперництва перші місця у своїх номінаціях здобули Олег Малярчук, Віталій Їжаківський та Вадим Цумер.

Другі місця та треті в ІТ-олімпіаді вибороли Олег Томич, Олександр Тофан, Олег Сідор, Сергій Мацишин, Денис Никипанчук і Іван Золотарьов. Додаткові призи отримали Віталій Гаврилюк та Андрій Фратовчан.

Переможці отримали від благодійного фонду «Покуття» планшети, проектори та навіть цілі комп’ютерні класи, які поїхали у Підгайчиківську, Спаську та Воскресінцівську школи.

Відеорепортаж зі змагань олімпіади