У коледжі «Інфокомунікації» Університету відбулося засідання обласного методоб’єднання завідувачів денних відділень

Коледж «Інфокомунікації» Львівської політехніки
засідання метоб’єднання

14 березня 2018 року на базі коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання завідувачів денних відділень вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Львівської області. На ньому розглядали питання методики організації та проведення заходів щодо поповнення і збереження контингенту в сучасних умовах, обмін досвідом співпраці із навчальним закладом та підприємствами України і за кордоном.

Усі присутні мали можливість поділилися власним досвідом роботи з найважливіших питань, актуальних проблем, які виникають під час роботи зі студентською молоддю.

Гості ознайомились із матеріально-технічною базою Львівського коледжу «Інфокомунікації». Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.