У Коледжі інфокомунікацій Університету відбулася студентська конференція «Львів у розрізі століть»

Фаховий коледж інфокомунікацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

30 березня 2021 року у Фаховому коледжі інфокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка» в онлайн-режимі відбулась студентська науково-практична конференція «Львів у розрізі століть: галерея митців Галичини», яку організували й провели викладачі навчального закладу.

У конференції взяли участь студенти семи фахових коледжів Львівщини (це Фаховий коледж інфокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка», Стрийський фаховий коледж Львівського національного аграрного університету, Фаховий коледж телекомунікації та комп’ютерних технологій Львівської політехніки, Львівський медичний фаховий коледж «Монада», Бродівський фаховий педагогічний коледж ім. Шашкевича, Самбірський технікум економіки та інформатики, Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну) та Маріупольського електромеханічного фахового коледжу.

Студентські дослідження охопили широке коло імен митців, а саме: Іван Труш, Йоган-Георг Пінзель, Олена Кульчицька, Соломія Крушельницька, Йозеф Рот, Теодозія Бридж, Лев Скоп, Ігор Завозін, Тамара Волошенко, Борис Возницький. Кожна доповідь була самобутньою, пізнавальною, захоплюючою, покликаною осмислити спадок кожного митця, про кого йшлося у виступах.

Така робота викладачів та студентів передбачає створення майданчика для поширення культурних надбань і талановитих імен Галичини серед молоді й не тільки.