У Хмельницькому політехнічному коледжі відкрили сучасну лабораторію для підготовки фахівців з машинобудування

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
У ХПК відкрили сучасну лабораторію з машинобудування

Нещодавно у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» було відкрито нову лабораторію «Будова та обслуговування верстатів з числовим програмним управлінням», оснащену новітнім сучасним устаткуванням, яка вже зараз стала однією з найулюбленіших аудиторій для студентів спеціальностей «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування».

Використання передового обладнання лабораторії дає змогу студентам IV курсу відділення «Інженерна механіка» більш якісно та докладно опановувати свою профільну спеціальність. Незабаром на її базі відбудеться цикл лекцій із програмування верстатів з ЧПУ.

Не буде перебільшенням сказати, що ця лабораторія є однією з найкращих для підготовки фахівців у галузі машинобудування.

У ХПК відкрили сучасну лабораторію з машинобудування У ХПК відкрили сучасну лабораторію з машинобудування