У Хмельницькому політехнічному коледжі відбувся обласний етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
учасники Всеукраїнської олімпіади з української мови

Найкращих знавців рідної мови вітали 19 лютого 2020 року у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Тут відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти. В олімпіаді взяли участь 25 представників з 15 навчальних закладів області. Окремо змагались 7 студентів з Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Результати олімпіади підтвердили мудрість думок Бориса Антоненка-Давидовича, який стверджував, що правильно й чисто говорити своєю мовою може кожний, аби тільки було бажання. Це не є перевагою вчених-лінгвістів, письменників або вчителів-мовників, це – не тільки ознака, а й обов’язок кожної культурної людини. Під час олімпіади студенти медичних, політехнічних та інших негуманітарних спеціальностей продемонстрували чудове знання рідної мови.

Переможницею стала студентка Хмельницького базового медичного коледжу Аліна Сендецька, друге місце поділили Софія Кальмуцька (Хмельницький базовий медичний коледж) та Ірина Білик (Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки). Призеркою олімпіади стала також представниця Хмельницької політехніки Єлизавета Цапик.