У Хмельницькому політехнічному коледжі відбулося засідання Ради директорів закладів вищої освіти області

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
засідання Ради директорів закладів вищої освіти

16 березня 2018 року в Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» зустрічали гостей з усієї Хмельниччини. Тут відбулося чергове засідання Ради директорів закладів вищої освіти Хмельницької області, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

Під час засідання розглядали питання про заходи із запровадження в діяльність закладів передвищої освіти положень Закону України «Про освіту», про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти, про атестацію педагогічних працівників. В обговоренні питань взяли участь всі керівники навчальних закладів, були погоджені всі важливі питання щодо співпраці та перспектив подальшого розвитку коледжів Хмельниччини.