У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі відбулась олімпіада з комп’ютерної графіки

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з нагородження

У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась олімпіада з комп’ютерної графіки. Змагання проходили у двох номінаціях:

• «Машинобудівне креслення» – серед студентів третього курсу;
  • «Виконання креслень на персональному комп’ютері» – серед студентів четвертого курсу.

Учасники олімпіади, студенти відділення інженерної механіки, продемонстрували ґрунтовні знання, стресостійкість та вміння заявити про себе.

Члени журі високо оцінили рівень учасників, зокрема були вражені багатьма роботами, які вирізнялися не тільки якістю комп’ютерних креслень, різноманітністю використаних технічних прийомів, а й підходом до виконання робіт.

Директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу, доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук вручив переможцям і призерам олімпіади з комп’ютерної графіки грамоти й подякував педагогічному колективу циклової комісії інженерної механіки за плідну роботу.

Докладніше – на сторінці Хмельницького політехнічного коледжу у соцмережі Фейсбук.