У Хмельницькому політехнічному коледжі Університету відкрили Автоцентр інновацій «Політехнік»

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

17 червня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ Регіональний форум «Будуй кар’єру в Україні» за участю представників Хмельницького політехнічного коледжу, Львівської політехніки, Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя і працедавців.

Місцем проведення заходу став новозбудований Автоцентр інновацій «Політехнік». Його урочисте відкриття спеціально приурочили до цієї важливої події. Честь перерізати червону стрічку було надано представнику роботодавців – директору ТОВ «Опус Авто Плюс» Ігорю Баранову та освітянам – директору Tech StartUp School Львівської політехніки, д.е.н., професору, завідувачеві кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Назарію Подольчаку та голові Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельниччини, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, директору Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., доценту Вадиму Овчаруку.

Презентований гостям Автоцентр інновацій «Політехнік» – це унікальний випадок створення та реалізації єдиної концепції надання якісних освітніх послуг для здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю «Автомобільний транспорт», інноваційних підходів, запровадження партнерських відносин із роботодавцями в автомобільній галузі, доступності державної установи до перспектив розвитку та комунікаційної відкритості перед замовниками подібного роду послуг.

Керівником новоствореного підрозділу призначено молодого перспективного фахівця з гучним іменем – Богдан Хмельницький. Гостям його представив завідувач відділення автомобільного транспорту Леонід Пірог, з гордістю відзначивши, що Богдан є талановитим вихованцем коледжу, готовим до постійного навчання і самовдосконалення. Тож гасло «Будуй кар’єру в Україні!» хмельницькі політехніки вже на практиці реалізують.

Виступаючи з доповіддю «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні», Вадим Овчарук закликав присутніх до пошуку ефективних шляхів реалізації спільної мети – підготовки висококваліфікованого фахівця, який настільки відповідає потребам ринку, що роботодавець буде готовий забезпечити його гарною заробітною платою й іншими стимулами на рівні зарубіжних конкурентів. «Хмельницькі політехніки мають всі можливості для якісного навчання та готові, – запевнив Вадим Володимирович, – до постійної роботи над вдосконаленням своїх теоретичних і практичних навиків, розвитку матеріально-технічної бази. В цьому питанні сподіваємось на поглиблення співпраці з нашими партнерами, представниками бізнес-еліти, котрі є учасниками форуму».

Назарій Подольчак звернув увагу на те, що саме розвиток співпраці між навчальними закладами та підприємствами є запорукою успішності освітньої установи, підприємства та країни в цілому. Він закликав бізнес активніше інвестувати в науку та освіту, адже це повертається до них у вигляді досвідчених кадрів та інновацій.

Прогрес рухає наука. Молоді науковці із Tech StartUp School Львівської політехніки Тарас Яремчук та Назарій Климко презентували присутнім власну розробку устаткування по водневій очистці двигунів, сажових фільтрів і каталогізаторів. Вони розповіли про його принцип дії та повідомили, що залишають устаткування в Автоцентрі інновацій «Політехнік» для використання у практичному стажуванні з обслуговування автомобілів.

Поглиблюючи започатковану співпрацю, керівники двох установ – очільник Tech StartUp School Львівської політехніки Назарій Подольчак та директор Хмельницького політехнічного коледжу Вадим Овчарук – підписали договір про партнерське співробітництво у сфері розвитку стартапів, фінансових інноваційних технологій, підготовки висококваліфікованих кадрів.

Повний текст матеріалу і фоторепортаж – на сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу