У Хмельницькому політехнічному коледжі до 55-річного ювілею закладу відбулися змагання з міні-футболу

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото зі змагань

У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» викладачі циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни зініціювали проведення масштабних змагань з міні-футболу за участю студентських команд кожного відділення та збірної команди викладачів. Турнір приурочили до Дня фізичної культури та спорту і 55-річного ювілею рідного навчального закладу.

З 8 по 13 вересня на оновленому стадіоні Хмельницької політехніки проходили відбірні та стикові ігри всіх команд. На новозбудованій глядацькій арені вболівальники споглядали красиві, напружені матчі, під час яких команди проявили витривалість, вправність та волю до перемоги.

За підсумками змагань:

• переможцем стала команда відділення програмної інженерії,
  • друге місце виборола команда відділення автомобільного транспорту
  • третє місце здобула команда відділення інженерної механіки.

Підсумовуючи турнір, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки Вадим Овчарук побажав усім присутнім ніколи не сходити з обраної дистанції, вперто і наполегливо йти до кожної перемоги, вірити в успіх, домагатися високих нагород і загального визнання, передусім у професійній царині.