Передвеликоднє мистецтво: в гуртожитку Львівської політехніки відбувся майстер-клас із писанкарства

За матеріалами порталу «Капеланство.info»
майстер-клас із писанкарства

29 березня у приміщенні гуртожитку № 11 Львівської політехніки під керівництвом брата Остапа Гутковського відбувся майстер-клас із писанкарства.

Участь у заході взяло чимало студентів та викладачів із Національного університету «Львівська політехніка», Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені А. Крупинського, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Українського католицького університету.

З відгуків відомо, що учасники дуже задоволені. Сподобалось навіть хлопцям, шкода лише, що їх було тільки двоє.

Загалом участь у майстер-класі взяло 37 осіб.

майстер-клас із писанкарства майстер-клас із писанкарства майстер-клас із писанкарства