У головному корпусі Львівської політехніки розпочалися дві виставки, присвячені замкам

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

У стінах головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» одночасно стартували дві виставки, присвячені замкам.

Historyczne ruiny / Wartość i piękno

Виставка фотографій під назвою «Історичні руїни / Цінність і краса» має на меті закласти фундамент усвідомлення цінності історичних руїн, привернути увагу до їхньої краси й закцентувати на їх збереженні у формі так званої «тривалої руїни». Планші представляють замки в стані руїни, що розташовуються в різних краях. Авторами фотографій є працівники Люблінської політехніки (Politechnika Lubelska / Wydział budownictwa i architektury):

• prof. dr hab. inz. Boguslaw Szmygin;
  • dr inz. Maciej Trochonowscz;
  • dr Beata Klimek;
  • mgr inz. Bartosz Szostak.

Реставрація замків / Студентські дипломні роботи

Виставка демонструє вибрані матеріали з дипломних робіт студентів кафедри архітектури та реставрації на тему реставрації замків і фортифікацій. Роботи містять наукові дослідження, графічні реконструкції, пропозиції з консервації, реставрації та відтворення окремих елементів пам’яток архітектури.

Організатори – працівники кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки:

• д-р архітектури., професор, завідувач кафедри архітектури та реставрації Микола Бевз;
  • маг. архітектури, аспірант Калина-Теодора Гаврилів.

Виставка триватиме з 30 листопада до 31 грудня 2021 року за адресою:

вул. Ст.Бандери, 12, Національний університет «Львівська політехніка», головний корпус, ІІ поверх, коридор праворуч.

Афіша заходу (польська) Афіша заходу (українська)