У фільмі про Короля Данила з документального серіалу «Таємниці великих українців» взяли участь львівські політехніки

Василь Петрик, кафедра архітектури та реставрації
Кадр із фільму

Телеканал 1+1 анонсував із 7 лютого показ щонеділі фільмів про Великих українців – історичний детектив «Таємниці великих українців». На глядачів чекає 8 серій про неочікувані та сенсаційні подробиці життя видатних українців – Роксолани, Богдана Хмельницького, Симона Петлюри, Михайла Грушевського, Данила Галицького та інших.

Перший фільм – про Богдана Хмельницького. Буде також фільм про Короля Данила та таємниці його резиденції. У ньому глядачі зможуть побачити професора Інституту архітектури та дизайну Миколу Бевза, працівників та випускників кафедри архітектури та реставрації Львівської політехніки, інтер’єри нашого Університету.

Кадр із фільму Кадр із фільму Кадр із фільму