У Фаховому коледжі інфокомунікацій Університету триває благодійна акція «25 здавай – дітям допомагай»

Фаховий коледж інфокомунікацій Львівської політехніки
Фото із заходу

У Фаховому коледжі інфокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка» триває благодійна акція «25 здавай – дітям допомагай» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки».

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для онкохворих дітей.

Організатори збору монет у коледжі запрошують усіх викладачів і студентів долучитись та переказати зібрані кошти на користь онкохворих дітей. Кожен внесок має значення, якщо ми всі об’єднаємось у боротьбі проти раку.

Тож біля охорони, у вестибюлі, можна побачити столик, на якому стоїть велика пляшка з наліпкою про акцію. Саме туди всі охочі можуть кидати монети номіналом 25 копійок.

Акція триватиме впродовж тижня.

Афіша заходу Фото із заходу