У Дискусійному клубі відбулася розмова про українське кіно «Тіні забутих предків»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фрагмент афіші заходу

4 лютого в межах XVІ Міжнародної школи україністики «Крок до України» Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» у форматі Дискусійного клубу відбулася розмова про українське кіно «Тіні забутих предків».

Науковий співробітник МІОКу, поет Назар Данчишин ознайомив студентів з історією створення художнього фільму Сергія Параджанова та Юрія Іллєнка. Крім того, міоківець розповів про передумови написання однойменної літературної повісті Михайла Коцюбинського, екранізацією якої є згаданий фільм, та особливості явища «українського поетичного кінематографа».

Натхненні цією бесідою студенти заповзялися відвідати місця таємничої Гуцульщини, щоб наочно переконатися в магічності й винятковості Карпатського краю.