У Дрогобичі за участю політехніків розпочали роботу зі створення комплексної програми ревіталізації солеварні

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
Дрогобицька солеварня

У Дрогобичі розпочали роботу зі створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території. Основною метою проєкту є створити архітектурну концепцію та економічну стратегію розвитку Дрогобицької солеварні й території між пам’яткою ЮНЕСКО церквою Святого Юра та іншою пам’яткою державного значення – церквою Воздвиження Чесного Хреста. Робота триватиме впродовж серпня-жовтня 2021 року.

Проєкт реалізовує громадська організація «Прорив-місто» у партнерстві з Дрогобицькою солеварнею, Дрогобицькою міською радою, Національним університетом «Львівська політехніка», Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та університетом «Люблінська політехніка» за підтримки Українського культурного фонду.

Докладніше – на сайті Агенції регіональної інформації та аналітики «Гал-інфо».