У Дрогобицькій філії Львівської політехніки стартував проєкт «Норвегія – Україна»

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Фото із заходу

25 лютого 2021 року в Дрогобицькій філії Національного університету «Львівська політехніка» стартував проєкт «Норвегія – Україна» за професійною програмою «Контроль якості програмного забезпечення».

Присутній на відкритті заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч відзначив важливість цього проєкту для регіону, запевнив, що керівництво міста підтримує нові ідеї, та висловив сподівання, що проєкт стане основою створення IT-кластеру в місті Дрогобичі.

Мета проєкту полягає у перепідготовці та соціальній і професійній адаптації військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їхніх сімей і сімей загиблих. Цей проєкт, який фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії, реалізується з 2003 року.

Виконувач обов’язків директора Дрогобицької філії Національного університету «Львівська політехніка» Тарас Щербан повідомив, що випускники проєкту отримають документи про закінчення перепідготовки та участь у міжнародному проєкті:

• свідоцтво про проходження перепідготовки (від Національного університету «Львівська політехніка»);
  • спільний сертифікат Львівської політехніки і Nord університету;
  • спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.
Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу