У десятці рейтингу вишів журналу Forbes з ІТ-спеціальностей – два інститути Львівської політехніки

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Фрагмент сторінки журналу Forbes

У новому числі журналу Forbes опубліковано рейтинговий список 100 найкращих факультетів (інститутів) України з 10 популярних напрямів.

До Топ-10 рейтингу з напряму «Комп’ютерні науки та ІТ» увійшли два інститути Національного університету «Львівська політехніка»: Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій (6-е місце) та Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (9-е місце).

Нагадаємо, що у п’ятірці рейтингу від журналу Forbes щодо підготовки менеджерів – також два інститути Львівської політехніки: Інститут адміністрування та післядипломної освіти й Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола.