У Міжнародний день рідної мови в Автомобільно-дорожньому коледжі Університету відбулася цікава акція

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
акція «Мовний смітник та мовна скарбничка»

21 лютого 2018 року, у Міжнародний день рідної мови, у стінах Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася цікава акція «Мовний смітник та мовна скарбничка».

Слова «тіпа», «карочє, «блін» найчастіше летіли у мовний смітничок. «Батьківщина», «незалежність», «матуся», «кохання», «будь ласка», на думку вихованців, є окрасою мови і збагачують кожного українця.

Особливо активних моволюбів та мовознавців частували смаколиками.

Ця акція була яскравим прикладом того, що кожен із нас щомиті робить свідомий мовний вибір: вживати українські слова, при цьому збагачуючи себе та довколишніх, чи сленг, суржик, від якого міліє, забруднюється мовне джерело.

Студенти-першокурсники підготували відеоролики, які демонструють їхнє шанобливе, небайдуже ставлення до рідної мови.

акція «Мовний смітник та мовна скарбничка» акція «Мовний смітник та мовна скарбничка» акція «Мовний смітник та мовна скарбничка»