У День проєктного менеджера відбулось засідання секції «Публічне управління та адміністрування» 80-ї СНТК

Кафедра технологій управління Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Щороку в перший четвер листопада своє професійне свято відзначають проєктні менеджери. На кафедрі технологій управління Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки вже стало традицією святкувати Міжнародний день проєктного менеджера у колі магістрів спеціалізації «Управління проєктами», випускників, більшість із яких є практикуючими керівниками державних та комерційних установ або керівниками проєктів і програм, викладачів кафедри та запрошених гостей.

Цьогоріч у День проєктного менеджера відбулось засідання секції «Публічне управління та адміністрування» 80-ї Студентської науково-технічної конференції в Інституті адміністрування та післядипломної освіти.

Друге місце за підсумками роботи секції «Публічне управління та адміністрування» отримали студенти кафедри технологій управління Андрій Пундор та Валерій Ткачук (доповідь «Перспективи використання блокчейну для реалізації проєктів розвитку компаній»; науковий керівник – старший викладач Тетяна Лебідь).

Кафедра технологій управління вітає переможців і наукового керівника та зичить їм подальших наукових звершень!