У бою за волю України загинув випускник Львівської політехніки Володимир Яремко

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Володимир Яремко народився 15 квітня 1986 року у Львові. Навчався в середній загальноосвітній школі № 32, а також № 99 у Львові. У 2008 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «менеджмент організацій» і здобув кваліфікацію магістра з менеджменту. Також паралельно закінчив військову кафедру і дістав звання молодшого лейтенанта.

На війну Володимир Яремко пішов у березні 2022 року. 7 квітня у складі 81-ї ОДШБ відбув до Краматорська. Дістав звання лейтенанта. Загинув Володимир 14 липня 2023 року в Білогорівці на Луганщині. У вересні 2023 року йому посмертно присвоїли звання старшого лейтенанта. У воїна залишилися мати, дружина, син, донька та сестра із сім’єю.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі за нашим випускником і висловлюємо найщиріші співчуття його рідним, близьким і колегам. Вічна пам’ять!

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.