У бою за Україну загинув випускник фахового коледжу транспортної інфраструктури Львівської політехніки Андрій Галадій

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Андрій Галадій народився 29 вересня 1996 року в селі Новий Мізунь Івано-Франківської області. Здобув професійно-технічну освіту у Відокремленому структурному підрозділі «Львівський фаховий коледж транспортної інфраструктури Національного університету «Львівська політехніка».

У 19-річному віці хлопець без вагань став на захист України до лав добровольчого батальйону «ОУН» і виконував бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації Андрій Галадій пройшов вишкіл у складі 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. У травні 2023 року за власним бажанням підписав контракт із 3-м прикордонним загоном імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Державної прикордонної служби України. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

27 травня 2024 року Андрій Галадій загинув…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.