У бою за Україну загинув колишній студент Львівської політехніки Олег Короляк

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Олег Короляк

Небесне військо поповнилося ще одним воїном. Своє життя за Україну віддав львів’янин Олег Короляк.

Відданий патріот, добра та позитивна людина – так згадує про Олега його одногрупник, співробітник кафедри хімічної технології переробки пластмас ІХХТ Андрій Масюк. У 2008 році вони разом вступили до Львівської політехніки на спеціальність «хімічні технології».

З перших днів повномасштабного вторгнення Олег Короляк став на захист рідної землі від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у складі 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних сил України. За особисту мужність був відзначений нагрудним знаком «Ветеран війни».

Попрощалися з Олегом Короляком 22 лютого 2024 року в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а поховали військовослужбовця на Ряснянському цвинтарі.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.