У бібліотеці Університету відбудеться зустріч з народним артистом України Святославом Максимчуком

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка заходу

27 вересня Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) запрошує на літературну зустріч із багаторічним актором театру імені Марії Заньковецької, майстром художнього слова, письменником, народним артистом України Святославом Максимчуком.

Головною темою бесіди стане його книга спогадів «Аплодуйте акторам», яка є зрізом життя цілої епохи шістдесятників. Присутні матимуть унікальну можливість почути з перших уст рідкісні оповідки про сучасників, приятелів та побратимів пана Святослава – Миколу Вінграновського, Ліну Костенко, Валерія Шевчука, Роберта Третьякова, Миколу Лукаша та багатьох інших. Охочі зможуть придбати книгу спогадів та диски з аудіо-записами митця.

Також на заході очікують акторів-учнів Святослава Максимчука, львівських літературознавців та команду, яка спільно видавала книгу «Аплодуйте акторам». Залишимо наразі їхні імена у таємниці – нехай зустріч із ними стане приємною несподіванкою для всіх присутніх.

Ласкаво просимо на літературну зустріч!

Вхід вільний. Початок о 17:30.