У бібліотеці Університету відбудеться презентація книги «Директор МЗЕ у Львові Станіслав Козловскі (1888–1939) і його епоха»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

27 жовтня 2023 року Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує у читальний зал (вул. Професорська, 1) на презентацію книги «Директор МЗЕ у Львові Станіслав Козловскі (1888–1939) і його епоха».

Видання присвячене випускнику факультету будови машин Львівської політехніки Станіславу Козловскі, який став першою жертвою російських окупантів серед львівських енергетиків у вересні 1939 року.

Презентацію проведуть:

• Галина Петрушка, директор структурної одиниці «ЛьвівЕнергокомунікація» ПрАТ «Львівобленерго» та редактор видання;
  • Андрій Крижанівський, фахівець Музею історії електрифікації;
  • Орест Івахів, професор Львівської політехніки, завідувач кафедри інтелектуальної мехатроніки та роботики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології.

Початок о 17:30. Вхід вільний.