У бібліотеці Університету відбудеться лекція про заповідник «Стільське городище»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

3 листопада у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція «Історико-культурний заповідник «Стільське городище» в світлі археологічних досліджень: минуле, сучасність, перспективи».

Про історію досліджень та нові здобутки розкажуть археологи:

• провідний науковий співробітник історико-культурного заповідника «Стільське городище», кандидат історичних наук Руслан Коропецький;
  • старший науковий співробітник відділу археології Інституту українознавства імені І. Крип’якевича, керівник спільної археологічної експедиції Інституту і заповідника, кандидат історичних наук Андрій Гавінський.

Початок о 17:30. Вхід вільний.