У бібліотеці Університету відбудеться лекція на тему «Крізь простір і час: жінки на шляху до вищої освіти»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

17 травня Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує у читальний зал (вул. Професорська, 1) на лекцію «Крізь простір і час: жінки на шляху до вищої освіти».

До середини ХІХ століття жіноча освіта залишалася далеко на маргінесі суспільних обговорень. Лекторка, дослідниця історичної групи НТБ нашого університету Ірина Шалата-Барна торкнеться питання гендерної рівності й доступу до освіти, проблеми роздільного навчання та його релігійного спрямування і «звичні» практики у застосуванні до жіночої освіти, розповість цікаві факти з університетського життя студенток, ознайомить з початками жіночої освіти у Львівській політехніці та окремими яскравими постатями.

З позиції сучасності цікаво буде дізнатися про шлях до університетського навчання, який долало жіноцтво до початку ХХ століття.

Вхід вільний. Початок о 17:30.