Тиждень управління особистими фінансами у Львівській політехніці завершився зустріччю зі знаними фахівцями

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

Студенти спеціальностей «Фінанси» та «Менеджмент» Національного університету «Львівська політехніка» мали змогу особисто поспілкуватися з директором департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України Володимиром Лепушинським та головою правління Асоціації фінтех та інноваційних компаній України Ростиславом Дюком.

Тепер студенти-політехніки знають, якою буде облікова ставка НБУ до кінця 2025 року, наскільки стабільною є гривня, що робив Національний банк, аби зберегти стабільність фінансової системи під час війни. Також вони розуміють перспективи й тренди розвитку фінтех компаній і стартапів.

Дякуємо спікерам та всім учасникам зустрічей!

Захід проходив у рамках Тижня управління особистими фінансами у Львівській політехніці.