Крок до співпраці з туркменськими вишами: тимчасово повірений у справах Туркменістану в Україні відвідав Політехніку

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
Какаджан Сапаралієв відвідав Львівську політехніку

Тимчасово повірений у справах Туркменістану в Україні Какаджан Сапаралієв відвідав Львівську політехніку.

Метою візиту стало обговорення напрямів налагодження освітніх та наукових зв’язків. Поважний гість зустрівся з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Олегом Матвійківим, а також з очільницею Центру міжнародної освіти Наталією Гоц, керівником відділу роботи з іноземними студентами Сергієм Купчаком.

Під час переговорів ішлося про те, як організувати у Львівській політехніці навчання студентів з Туркменістану. Вдалося обговорити питання організування спільних конференцій та участі в них науковців Львівської політехніки і різних університетів Туркменістану. Пан Сапаралієв охоче зустрівся зі студентами-туркменами, які навчаються у львівських закладах вищої освіти, поговорив із ними про їхнє навчання, поцікавився проблемами, що виникають.

На завершення візиту для гостя провели екскурсію актовою залою головного корпусу Політехніки.

Какаджан Сапаралієв відвідав Львівську політехніку