Цифрові культурні ландшафти – нові можливості для України: факультативний курс на кафедрі туризму

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-курсу

16 березня на кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки розпочався факультативний курс «Цифрові культурні ландшафти – нові можливості для України» для студентів спеціальності 242 «Туризм».

Курс складається з двох частин і триватиме до 18 травня. Впродовж цього часу розробники та викладачі курсу – доктор природничих наук Йорн Шультхайс і доктор природничих наук Мартін Райс з Університету міста Гайзенхайма, Німеччина, – поглиблюватимуть знання студентів про цифрові культурні ландшафти і знайомитимуть з німецькою інформаційною системою «KuLaDig». Результатами вивчення курсу будуть створені студентами об’єкти в «KuLaDig».

Відповідальною за проведення курсу на кафедрі туризму є кандидат географічних наук, асистент Мар’яна Сеньків.