Цьогоріч у співпраці з Політехнікою уже вп’яте організовують освітні курси «Школа експортера»

За матеріалами сайту Львівської обласної військової адміністрації
Заставка заходу

Підприємства Львівщини та релокований бізнес запрошують до участі в безкоштовних комплексних освітніх курсах – «Школа експортера – рівень BASIC» та «Школа експортера – рівень PRO».

«Школа експортера» – це серія безкоштовних освітніх курсів для підприємців області, яку проводять щороку. Зокрема, у 2021 році участь у проєкті взяли 70 підприємців-експортерів.

Організатор освітніх курсів – сектор з питань підтримки експорту департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації за підтримки Програми розвитку ООН, Львівської торгово-промислової палати, Національного університету «Львівська політехніка» та Асоціації професійних митних посередників.

Ознайомитися з деталями та подати заявку на участь можна за посиланнями:

Докладніше – на сайті Львівської обласної військової адміністрації.