Центр міжнародної освіти запрошує політехніків до участі в онлайн-форумі у рамках Baltic University Programme

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
фото студентів для запрошення політехніків до участі в онлайн-форумі у рамках Baltic University Programme

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» пропонує стати членом студентської делегації на онлайн-форумі для країн Балтійського регіону у рамках The Baltic University Programme. Це подія, на якій представники бізнесу, політики, освітнього процесу та інших сфер зустрічаються для обговорення проблем та майбутнього регіону.

Форум проходитиме з 19 жовтня по 21 жовтня 2020 року. Студенти, які виконають програму трьох днів, отримають сертифікати.

Зареєструватися та отримати детальнішу інформацію можна на сайті організаторів.

The Baltic University Programme (BUP, Програма Балтійського університету) працює в Україні з 1991 року. Координаційний Секретаріат Програми розташований у м. Упсала, Швеція. Учасниками Програми є близько 85 університетів з 12 країн Балтійського регіону. Зокрема, Національний університет «Львівська політехніка» також є одним з учасників The Baltic University Programme.