Центр міжнародної освіти інформує про нові програми Міністерства вищої освіти, досліджень та інновацій Франції

ЦМО Львівської політехніки
прапори Франції

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» повідомляє, що відкрито дві нові пропозиції Міністерства вищої освіти, досліджень та інновацій Франції.

Центральна та Східна Європа: ACCES

З метою сприяння та активізації відносин між французькими лабораторіями і центрально- та східноєвропейськими країнами Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій Франції розпочинає проведення тендерів за програмою ACCES, метою якої є співфінансування прийому дослідників із країн Центральної та Східної Європи на семінарах, симпозіумах або конгресах, що проходять у Франції.

Крайній термін подання заявок – 26 січня 2020 року, 18:00.

Докладніше про ACCES

Центральна та Східна Європа: PARCECO

Програм має за мету співфінансувати участь французьких спікерів у семінарах або літніх школах, організованих у країнах Центральної та східної Європи.

Докладніше про PARCECO