Центр інноваційних освітніх технологій продовжує навчання педагогічних працівників на курсах підвищення кваліфікації

ЦІОТ Львівської політехніки
тренінг

Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» продовжує навчання педагогічних працівників на курсах підвищення кваліфікації за акредитованою спеціальністю.

Зокрема, оголошено реєстрацію на дистанційний курс «Stеm-урок у школі» (автор – Ганна Скрипка). Початок навчання – 17 лютого 2020 року, тривалість – 1 місяць.

За підсумками навчання буде видано сертифікат Національного університету «Львівська політехніка» про підвищення кваліфікації, що відповідає вимогам Закону України «Про освіту» та Постанові КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Сертифікат навчання не потребує затвердження педагогічною радою освітнього закладу.

Навчання платне.