Центри Едукації запрошують на безкоштовний курс з облаштування міських просторів від доцентки ІАРД

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Фрагмент афіші курсу

Мережа Центрів Едукації організовує курс «Садівництво та облаштування міських просторів», де впродовж трьох тижнів учасники зможуть ознайомитися з базовою інформацією щодо висадження рослин та дерев, а також дізнатися про принципи облаштування міських просторів.

Заняття триватимуть щочетверга та щоп’ятниці з 15 до 30 вересня у Бібліотеці № 15 (вул. Повітряна, 88). Тренерка курсу – Ольга Криворучко, кандидатка архітектури, доцентка кафедри архітектурного проектування Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка», співзасновниця архітектурного бюро Unika Architecture&Urbanism та керівниця громадської організації Urbanideas.

План лекцій – на сайті Львівської міської ради.