Центр забезпечення якості освіти Університету провадить опитування другокурсників магістерських програм

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Львівська політехніка» провадить опитування здобувачів ІІ курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, які завершують підготовку за освітньою програмою у поточному навчальному році, для отримання об’єктивної інформації щодо змісту освітньої програми та якості освіти за нею.

Просимо студентів заповнити анкету, посилання на яку доступне в електронних кабінетах та у листі, надісланому на корпоративні електронні скриньки. Ваші відверті відповіді допоможуть нам розробити й провести заходи щодо підвищення якості освітньої діяльності за Вашою освітньою програмою, підвищити якість освіти, придатність випускників до працевлаштування.

Приєднані файли