Центр забезпечення якості освіти провадить опитування випускників магістерських програм поточного навчального року

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Львівська політехніка» провадить опитування здобувачів другого року навчання магістерського рівня вищої освіти, які завершили підготовку у поточному навчальному році за освітньо-професійними програмами та навчаються за освітньо-науковими програмами, для отримання об’єктивної інформації щодо змісту освітніх програм та якості освіти за ними.

Просимо студентів заповнити анкету, посилання на яку доступне також в електронних кабінетах здобувачів та у листі-запрошенні, надісланому на корпоративні електронні скриньки здобувачів. Ваші відверті відповіді допоможуть розробити й провести заходи щодо підвищення якості освітньої діяльності за вашою освітньою програмою, підвищити якість освіти, придатність випускників до працевлаштування.