Центр студентського капеланства запрошує студентів Університету на Богослужіння та богословські зустрічі

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
Герб Львівської політехніки

Центр студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ ласкаво запрошує молодь на Богослужіння та богословські зустрічі, що відбуватимуться в осередках Центру у львівських вищих навчальних закладах.

Розклад Богослужінь та богословських зустрічей для студентів Львівської політехніки

• Щодня о 18:00 – Божественна Літургія
  • Понеділок, 19:00 – Біблійні читання для студентів, Студентський Храм блаженного священномученика Олексія Зарицького, вул. Лукаша, 3а (студмістечко Національного університету «Львівська політехніка», дерев’яний храм).
  • Вівторок, 19:00 – Богословські зустрічі зі студентами:
    • гуртожиток № 8, студентська каплиця Покрови Пресвятої Богородиці, вул. А. Сахарова, 23;
    • гуртожиток № 9, студентська каплиця, вул. Лукаша, 2;
    • гуртожиток № 15, студентська каплиця Володимира і Ольги, вул. Академіка Лазаренка, 42;
    • Студентський Храм блж. свщмч. Олексія Зарицького, вул. Лукаша, 3а.
  • Середа, 19:00 – Хресна дорога для молоді (на час Великого посту), Студентський Храм.
  • П’ятниця, 19:00 – Хресна дорога для всіх, Студентський Храм блж. свщмч. Олексія Зарицького.