Центр міжнародної освіти запрошує на вебінари «Міжнародна академічна мобільність для студентів»

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у двох вебінарах «Міжнародна академічна мобільність для студентів».

Вебінар № 1

Метою заходу є ознайомлення з можливостями участі студентів у програмах міжнародної академічної мобільності в рамках програми Erasmus+KA1.

Вебінар відбудеться у четвер, 1 квітня 2021 року, з 16:00 на платформі Microsoft Teams.

Запрошена гостя – Vira Wannepain, представниця університетів Франції (ISA Lille, ISEN Lille), яка ознайомить з умовами європейських університетів щодо участі студентів у програмі Erasmus+ KA1.

Долучитися до вебінару № 1

Вебінар №2

Метою заходу є ознайомлення з можливостями участі студентів у програмах міжнародної академічної мобільності Європи та США.

Вебінар відбудеться у четвер, 8 квітня, з 16:00 на платформі Microsoft Teams.

Долучитися до вебінару № 2