Центр міжнародної освіти Університету започатковує три програми онлайн-тренінгів для науково-педагогічних працівників

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка з текстом "Підвищення кваліфікації НПП – міжнародна співпраця"

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає проведення трьох програм онлайн-тренінгів для науково-педагогічних працівників Університету, які зараховуватимуть у Львівській політехніці як навчання за програмою підвищення кваліфікації.

1. Програма практикумів з вдосконалення навичок володіння іноземними мовами «Спілкуємося зі світом…» (англійська, французька, польська, італійська, іспанська) – 1 кредит ECTS. Програма вже триває, наступна група займатиметься з березня 2021 року.
  2. Програма тренінгів за міжнародними освітніми програмами – 0,5 кредити ECTS:
    • Програма подвійних дипломів
    • Програма «Visiting professor»
    • Організаційні аспекти навчання студентів за програмами академічними мобільностями
    • Програми уряду Франції
    • Програми Німеччини (DAAD)
    • Програми США (Fulbright та інші)
    • Програми міжнародної академічної мобільності (Mevlana, BUP та інші)
    • Організація стажування іноземних громадян у Львівській політехніці
    • Реєстрація
  3. Програма тренінгів за міжнародними освітніми проєктами – 0,5 кредити ECTS:
    • Erasmus + Jean Monnet, вибір тематики, написання проєкту (дедлайн – 25 листопада, 16:00)
    • Erasmus + Jean Monnet – Project
    • Erasmus + КА1
    • Erasmus + Jean Monnet – Modul
    • Erasmus + Joint Master Program
    • Erasmus + Jean Monnet, аналізування проєкту перед поданням, подання заявок
    • Розроблення логіко-структурної матриці проєктів
    • Актуальні міжнародні освітні проєкти
    • Реєстрація

До участі в тренінгах запрошують всіх охочих, зокрема відповідальних за міжнародну співпрацю кафедр та інститутів. Подати заявку можна до 31 січня 2021 року, тренінги заплановано розпочати після 1 березня 2021 року.