Центр міжнародної освіти Університету інформує про міжнародну парламентську стипендію Німеччини

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про міжнародну парламентську стипендію Німеччини для стажування, яке передбачає роботу у ролі помічника в офісах депутатів Німецького Бундестагу та паралельне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Вільному університеті, університеті імені Гумбольдта або Технічному університеті).

Критерії відбору: вік – до 30 років, зацікавленість у політиці та прагнення брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни, наявність громадянства України, диплома про вищу освіту, дуже добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня до 31 липня 2022 року. Організатори надають щомісячну стипендію у 500 євро, безкоштовне медичне страхування та проживання.

Крайній термін подання заявок – 31 липня 2021 року.

Докладніше – на сайті організаторів