Центр міжнародної освіти проводить цикл вебінарів з польської мови для викладачів Університету

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки спільно з Центром українсько-польського співробітництва Університету за підтримки Варшавської політехніки та особисто професорки Дороти Хромінської з Центру іноземних мов Варшавської політехніки в рамках Європейського Альянсу ENHANCE з 7 жовтня 2022 року проводить цикл вебінарів на платформі Microsoft Teams із серії «Спілкуємося з світом без обмежень» для вдосконалення володіння польською мовою для викладачів Львівської політехніки.

Зустрічі перетворились на дискусійний клуб, де обговорюють різноманітні теми – від особистих захоплень і вподобань до найактуальніших на цей момент проблем вищої освіти, інновацій у навчанні, трендів інтернаціоналізації української та європейської освіти і багато іншого. Члени клубу мають можливість передусім покращити рівень володіння польською мовою, а також зануритися в цікаве і близьке за тематикою інформаційне середовище й налагодити нові контакти в міжнародній академічній спільноті.

Вебінари циклу триватимуть до 9 грудня 2022 року.