Центр міжнародної освіти Львівської політехніки запрошує до участі у волонтерському осередку Buddy System

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує активних студентів до участі у волонтерському осередку Buddy System, який є першим кроком на шляху до організації Erasmus Student Network в Україні.

Erasmus Student Network Ukraine – це студентська організація національного рівня, яка представляє місцеві секції Erasmus Student Network (ESN). На цей час є відділення в Києві та ще одне в Чернівцях, має бути й у Львові.

Місія організації полягає в тому, щоб представляти іноземних студентів, допомагати їм в адаптації у новому середовищі за принципом «Студенти допомагають студентам».

Чому потрібно стати локальним бадді? Щоб:

• практикувати нову мову;
  • пізнавати іншу культуру;
  • знаходити нових друзів;
  • веселитися й активно проводити час;
  • отримувати можливість участі в міжнародних проєктах.

Якщо ви маєте цікаві ідеї, бажання активно проводити час, то заповнюйте заявку – і з вами сконтактуються!