Центр міжнародної освіти Львівської політехніки шукає волонтерів для проєкту Buddy System Lviv

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до програми

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки інформує, що наш університет організовує Buddy System Lviv. Ця програма розроблена спільно з Erasmus Student Network Ukraine (ESN Ukraine).

Потрібні волонтери, які готові допомогти і стати частиною проєкту. Buddy System створена для того, щоб допомогти іноземним студентам інтегруватись у нове середовище за підтримки локальних студентів. Локальні бадді допомагають із питаннями щодо навчання, показують студентові місто тощо. Саме завдяки цьому можна вдосконалити свої комунікативні навички, весело провести час, покращити рівень англійської та знайти друзів у всьому світі.

Отримати докладнішу інформацію можна на сайті ESN Ukraine.

Для реєстрації пишіть на пошту buddysystem.lviv@lpnu.ua.