Центр міжнародної освіти Львівської політехніки організував тренінг за програмою Жан Моне Еразмус+

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка програми

Програма Жан Моне Еразмус+ є однією з освітніх програм Європейського Союзу. 12 січня 2023 року Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» організував тренінг щодо цієї програми.

Під час заходу, який проводила працівниця ЦМО Олена Федорова, було розглянуто підготовку проєктної заявки для участі у поточному конкурсі 2023 року. Обговорили питання вибору теми, команди проєкту, кроки для успішної реалізації.

На тренінгу були присутні 45 осіб. Після завершення заходу відбулася дискусія, дано відповіді на запитання.

Тренінг є частиною семінарів, які проводить Центр міжнародної освіти Львівської політехніки впродовж року щодо подання пропозицій, презентації освітніх програм і проєктів академічної мобільності для студентів, викладачів, спільноти Університету.