Центр міжнародної освіти інформує про Virtual Tech Camp 2021 від Вищої інженерної школи EPF (Франція)

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка заходу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про Virtual Tech Camp 2021 від Вищої інженерної школи EPF (Ecole Polytechnique Féminine, Франція), що відбуватиметься з 28 червня до 7 липня 2021 року.

Tech Camp – це захоплююча та інтенсивна віртуальна подорож на п’ять днів у світ новітніх інновацій у техніці, яка запрошує студентів-бакалаврів та магістрів, котрі хочуть продовжити навчання у галузі машинобудування у Франції, або тих, хто просто цікавиться, приєднатися до п’ятиденної школи науки та інновацій.

Програма передбачає презентації та бесіди, що охоплюють дві основні теми.

1. Інжиніринг та інновації. Більшу частину програми презентації охоплюватимуть інженерні галузі від аеронавтики до цифрових технологій та цифрових даних, від управління системами до інженерії та багато іншого. Дослідницькі та інноваційні проекти будуть висвітлені та обговорені дослідниками, викладачами та студентами.
  2. Soft skills, набуті завдяки навчанню за кордоном та інноваційним методологіям в освіті, та їхнє значення для інженера.

Програму доповнять короткі розмови про французьку мову та культуру і про те, як бути студентом у Франції.

Докладніше – на сайті організаторів